Hizmetlerimiz

Kimlik ve Erişim Yönetim (IAM) Süreçlerinin Analizi

Organizasyon ağ yapısı içerisinde mevcut kullanıcı ve erişim yönetimi uygulamalarının durumunu analiz ediyoruz. Süreçlerin optimizasyonu çalışmalarında sizlere yardım edebiliriz.

 

Kimlik ve Erişim Strateji ve Yol Haritasının Hazırlanması

Mevcut kimlik ve erişim yönetimi çözümlerinizde optimizasyon çalışmalarının yanında, uzmanlaşmış kadromuz ile doğru ve efektif yol haritası çıkarma husunda sizlerle çalışmak isteriz.

 

Uygulamaya Özel Davranış ve Risk Modelleri

Mevcut servis ve uygulamalarınızda kullanıcı ve erişim yönetimi hususunda risk analizi çalışmaları yapabileceğimiz gibi, davranış analizi ve risk algoritmaları çalışmalarımızı servis ve uygulamalarınızda işletebilirsiniz.

Kurumsal Yazılımlar ve Sistemlerin Entegrasyonları

Sektörün öncü firmaları ile olan ortaklıklarımız doğrultusunda, ihtiyaçlar göz önüne alınarak proje planlandırması, mimarinin kurgulanması ve ürün entegrasyonları hususunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Servis Seviyesi Destek Hizmetleri

Uzman teknik kadromuz ve akademisyenlerimizle sunduğumuz teknik destek hizmetleri ile sizde işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Servis Seviyesi hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sıfır Güven (Zero Trust) Güvenlik Modeli

Kapsamlı çözüm uzmanlığı, küresel danışmanlık deneyimi ile, karmaşık sorunların üstesinden gelmenize, Sıfır Güven güvenlik politikası gereğince ekosisteminizi işletmenize yardımcı olabiliriz.

Biz 2016 yılında kurulmuş, yapay zeka ve davranışsal biyometri odaklı son teknoloji siber güvenlik teknolojileri üzerinde çalışan bir şirketiz

+90 850 5325564
info@securify.com.tr
Yararlı Linkler

Copyright © 2020 – Securify Information Technologies and Security Corporation