Securify Tedarikçi İlişkileri Politikası

SECURIFY Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak “KİMLİK VE ERİŞİM YÖNETİMİ SİSTEMLERİ VE İLGİLİ DİĞER SİBER GÜVENLİK SİSTEMLERİ TASARIMI, YAZILIMI, GELİŞTİRİLMESİ, KURULUMU, TEKNİK DESTEK VE SATIŞI” alanında hizmet vermektedir.

Firmamız gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır.

Firmamız tedarikçilerinin firmamızda uygulanan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Şartlarına uygun olarak faaliyet göstermesini beklemekteyiz. Özellikle bilgi sistemlerimize erişim sağlayan bakım hizmetleri gerçekleştiren ya da sistemi temini sağlayan tedarikçilerin bu konulara uyumu büyük önem göstermektedir. Uyumun sağlanmaması yasal yaptırımları beraberinde getirecektir.

Tedarikçilerimizin özellikle yapılacak tedarikçi sözleşmelerine uyum sağlaması önemlidir. Bu sözleşmeler verilerini korumakla yükümlü olduğumuz müşterilerimiz ve personelimiz için ayrı bir önem taşımaktadır.

Biz 2016 yılında kurulmuş, yapay zeka ve davranışsal biyometri odaklı son teknoloji siber güvenlik teknolojileri üzerinde çalışan bir şirketiz

+90 850 5325564
info@securify.com.tr
Yararlı Linkler

Copyright © 2020 – Securify Information Technologies and Security Corporation