Securify Teknik Açıklıkların Yönetimi Politikası

SECURIFY Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak bu politikanın amacı kurumun bilgisayar ağının (firewall, sunucu vs.) güvenlik açıklarına karşı taranması hususunda politika belirlemektir.

Denetim Sebepleri:

  • Bilgi kaynaklarının bütünlüğü ve gizliliğini sağlamak
  • Kurumun güvenlik politikalarına uyumunun kontrolü için güvenlik açıklarının tespit edilmesi
  • Gerektiği zaman kullanıcıların veya sistemin aktivitelerini kontrol etmek

Bu politika şirketimiz bünyesinde sahip olunan bütün bilgisayar ve haberleşme cihazlarını kapsamaktadır. Bu politika kurumun bünyesinde bulunan fakat kurumun sahip olmadığı herhangi bir sistemi de kapsamaktadır. Denetim yapan kişi veya kurum hizmetlerin durdurulması aktivitesi yapmayacaktır.

İstenildiğinde denetim yapan firmanın bireylerine erişim izni verilecektir. Kurumun birimleri denetim yapan firmaya ağ taraması yapması için protokol, adres bilgileri, ağ bağlantıları hakkında bilgi verecektir.

Kurum denetimi yapan firmaya oluşabilecek sorunlar hakkında danışabileceği bir kişiyi yazılı olarak verecektir.

Kurum ve denetimi yapan firma denetim yapılacak zamanı yazılı olarak bildirecektir.

Kurum ile güvenlik taraması yapacak firma, tarama sonucunda elde edilecek bilgilerin hiçbir şekilde üçüncü şahıslara aktarılmayacağına dair gizlilik anlaşması yapacaktır.

Biz 2016 yılında kurulmuş, yapay zeka ve davranışsal biyometri odaklı son teknoloji siber güvenlik teknolojileri üzerinde çalışan bir şirketiz

+90 850 5325564
info@securify.com.tr
Yararlı Linkler

Copyright © 2020 – Securify Information Technologies and Security Corporation