Temiz Masa Temiz Ekran Politikası

SECURIFY Bilişim Teknolojileri ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak personel kendisine tahsis edilen bilgisayarlarda, üzerinde çalıştığı proje dosyaları, firma dokümanları vb. bilgi ve belge içeren her türlü evrak ile çalışırken ortak depo alanı kullanmakla yükümlüdür. Bu dokümanları bilgisayarında depolayamayacağı, şirket dışına çıkaramayacağı düzenlenen eğitimlerle Yönetim Temsilcisi tarafından bütün personele bildirilir. Bu dokümanları işleme-düzenleme uygulamalarını bilgisayarın masaüstünde ilgili şekillerde klasörler oluşturarak, masaüstünü düzenli bir biçimde kullanması gerektiği konusunda da bilgilendirilmiştir.

Basılı dokümanla çalışmak durumunda olan personel, bu dokümanları işi tamamlandığında gerekli alanlara yerleştirmek zorundadır ve aynı dokümanları masasında açık bir şekilde bırakamayacağı konusunda da bilgilendirilmiştir.

Biz 2016 yılında kurulmuş, yapay zeka ve davranışsal biyometri odaklı son teknoloji siber güvenlik teknolojileri üzerinde çalışan bir şirketiz

+90 850 5325564
info@securify.com.tr
Yararlı Linkler

Copyright © 2020 – Securify Information Technologies and Security Corporation