Üçüncü Taraf Bileşenler

Android Yaşam Döngüsü

Sürüm (1.1.1 ANY ise)

Açıklama: Yaşam döngüsüne duyarlı bileşenler, etkinlikler ve fragmanlar gibi başka bir bileşenin yaşam döngüsü durumundaki değişikliğe yanıt olarak eylemler gerçekleştirir. Bu bileşenler, bakımı daha kolay olan daha düzenli ve genellikle daha hafif kodlar üretmenize yardımcı olur. Daha fazla bilgi için başvuru belgelerine bakın.

Lisans: Apache 2.0 lisansı

 

 

Google Android Play Hizmetleri Vizyonu

Sürüm (IF 11.8.0 ANY)

Açıklama: Google Play hizmetleriyle, uygulamanız Google Play Store üzerinden APK olarak dağıtılan otomatik platform güncellemeleriyle Google Haritalar, Google+ ve daha fazlası gibi en yeni Google destekli özelliklerden yararlanabilir. Bu, kullanıcılarınızın güncelleme almasını hızlandırır ve Google’ın sunduğu en yeni sürümleri entegre etmenizi kolaylaştırır.

Lisans: Apache 2.0 lisansı

 

 

Google Zxing Çekirdeği

Sürüm (EĞER 2.2 VARSA)

Açıklama: Çekirdek barkod kodlama / kod çözme kütüphanesi

Lisans: Apache 2.0 lisansı

 

 

Google Konum ve Etkinlik Tanıma

Sürüm (EĞER 15.0.1 ANY)

Açıklama: Google Play konum hizmetleriyle, uygulamanız Google Play Store üzerinden APK olarak dağıtılan otomatik platform güncellemeleriyle Google’ın telefon konumundaki en yeni özelliklerinden yararlanabilir.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

Android Mimari Bileşenleri

Sürüm: (IF 1.0.0 ANY)

Açıklama: Android mimari bileşenleri, sağlam, test edilebilir ve bakımı kolay uygulamalar tasarlamanıza yardımcı olan bir kitaplık koleksiyonudur. Kullanıcı arabirimi bileşeni yaşam döngünüzü yönetmek ve veri kalıcılığını yönetmek için sınıflarla başlayın.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

Destek Kütüphanesi Paketleri

Sürüm: V7

Açıklama: Android Destek Kitaplığı, uygulamanıza eklenebilecek çeşitli kitaplık paketleri içerir. Bu kütüphanelerin her biri belirli bir Android platformu sürümlerini ve bir dizi özelliği destekler.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

Apache Commons Codec Bileşenleri

Sürüm: (HERHANGİ BİR 1.11 EĞER)

Açıklama: Apache Commons Codec paketi, Base64 ve Hexadecimal gibi çeşitli biçimler için basit kodlayıcı ve kod çözücüler içerir. Bu yaygın olarak kullanılan kodlayıcılara ve kod çözücülere ek olarak, kodek paketi ayrıca fonetik kodlama yardımcı programlarının bir koleksiyonunu tutar.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

GSON

Sürüm: (EĞER 2.8.5 HERHANGİ BİR YERDE)

Açıklama: Gson, Java Nesnelerini JSON temsillerine dönüştürmek için kullanılabilecek bir Java kütüphanesidir. JSON dizesini eşdeğer bir Java nesnesine dönüştürmek için de kullanılabilir. Gson, kaynak koduna sahip olmadığınız önceden var olan nesneler de dahil olmak üzere rastgele Java nesneleriyle çalışabilir.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

Volley

Sürüm: (EĞER 1.1.1 HERHANGİ BİR YERDE)

Volley, Android uygulamaları için ağ oluşturmayı daha kolay ve en önemlisi daha hızlı hale getiren bir HTTP kütüphanesidir.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

Firebase Bulut Mesajlaşma

Sürüm: (EĞER 18.0.0 ANY)

Açıklama: Firebase Cloud Messaging (FCM), ücretsiz olarak güvenilir bir şekilde mesaj göndermenizi sağlayan platformlar arası bir mesajlaşma çözümüdür.

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

 

 

QR Jeneratörü

Sürüm: (EĞER 1.0.3 HERHANGİ BİR YERDE)

Açıklama: QR Jeneratör Kütüphanesi ve QR Kodunu Görüntü Olarak Kaydeder

Lisans: MIT Lisansı

 

 

dm7.barcodescanner: ZXing:

Sürüm: (EĞER 1.9.13 HERHANGİ BİR YERDE)

Açıklama: ZXing tabanlı kullanımı kolay ve genişletilebilir Barkod Tarayıcı görünümleri sağlayan Android kütüphane projeleri

Lisans: Apache 2.0 Lisansı

Biz 2016 yılında kurulmuş, yapay zeka ve davranışsal biyometri odaklı son teknoloji siber güvenlik teknolojileri üzerinde çalışan bir şirketiz

+90 850 5325564
info@securify.com.tr
Yararlı Linkler

Copyright © 2020 – Securify Information Technologies and Security Corporation